Máme za sebou další velmi dramatický závod.

Tentokrát jsme byli svědky historického závodu s Lotusem 25 na britském okruhu Silverstone.

Všichni piloti ukázali parádní start s notnou dávkou respektu a vše se obešlo bez vážnější kolize. To bohužel platilo jen pár zatáček, kdy došlo ke kontaktům a první odpadnuvším byl bohužel Jan Rimanovsky💥
Rovněž jeho stájový kolega se propadl do zadních pozic a musel celý závod dotahovat. Na tom všem vydělal pilot GT-Racing_007, který si začal budovat svůj náskok. Na ostatních pozicích probíhali napínavé souboje hlavně mezi Milan WolfMartin KrejčaPetr Štěpančík.. Jaroslav Dušek se dokázal ze zadních pozic postupně propracovat až na druhou pozici a začal stahovat lídra závodu.

 

V poslední třetině závodu se začal na trať snášet déšť a Jaroslav Dušek ukrajoval náskok obrovským tempem. 2 minuty před koncem závodu se odehrál souboj o první pozici, při které ve vodní tříšti došlo ovšem k lehkému kontaktu a GT-Racing_007 se tak podařilo uhájit první místo! 🥇🏆
Jaroslav Dušek nakonec skončil druhý 🥈 a po výborných soubojích si pro třetí místo dojel Milan Wolf 🥉 před Martin Krejča
Celkové výsledky si jako vždy můžete prohlédnout v naší sekci výsledků .

První místo se zdá být celkem jasné, ale na ostatních místech to bude ještě hodně napínavé!