Ještě před začátkem samotných kvalifikací pro vás máme další důležitou zprávu. Pokud ještě nejste rozhodnutí, zda se šampionátu Iconic&Famous zůčastnit, tak přečtení tohoto článku vám rozhodování doufáme ulehčí. Díky našim partnerům, starým i novým, vám můžeme představit o co se tedy vlastně pojede. Vězte, že se máte na co těšit a o motivaci nebude nouze, protože se bude soutěžit o ceny v hodnotě téměř 50 tisíc korun.

 

6. místo

Prvním z partnerů šampionátu je, stejně jako v minulé sezóně společnost COFIS s.r.o., která se zabývá vývojem aplikací a webových stránek, internetovým marketingem a dalšími činnostmi v oblasti IT. Společnost COFIS s.r.o. přináší do šampionátu hned 3 hodnotné ceny.  První z nich je roční předplatné PS Plus, které získá jezdec na celkovém 6. místě.

 

 

5. místo

O stupínek výše, tedy na pátém místě v celkovém pořadí čeká druhá cena sponzorovaná společností COFIS s.r.o., řadicí páka Thrustmaster TH8A Shifter, která ještě umocní zážitek za volantem virtuálního vozu. Díky tomuto addonu můžete sázet rychlosti rychle a zběsile, jako by jste byli Vin Diesel.

 

 

4. místo

Třetí cenou od společnosti COFIS s.r.o. bude odměněn jezdec, který se umístí na celkovém 4. místě po odjetí všech deseti závodů. Na této pozici čekají bezdrátová herní sluchátka od SONY, přesněji PS4 Platinum Wireless Headset v hodnotě čtyř tisíc korun. Sluchátka poskytnou svému výherci spoustu vychytávek, ale hlavně kvalitní prostorový zvuk.

 

 

3. místo

Pokud stále nejste přesvědčeni, ceny na pódiových umístěních vás jistě dorazí.
Závodník, který se umístí na bronzové příčce získá nejen vavříny a pohár, ale také kvalitní button box od společnosti ignitiON pro PS4 nebo PC, který do soutěže věnoval e-shop ALL4SIM, kterému tímto také velice děkujeme. Tato kouzelná krabička v hodnotě přes 5 tisíc korun vám umožní ovládat nastavení vozu na velice profesionální úrovní. Jistě dobrý vklad pro kariéru e-sportového profesionála.

Aby toho nebylo málo, tak pod stupínkem za třetí místo se skrývá ještě jedna hodnotná cena. Stejně jako v první sezóně do soutěže věnoval své dílo Tom Havlásek, a my se už teď těšíme, jaký zarámovaný print si pro nás připraví. Je třeba říct, že plátna od tohoto brněnského umělce jsou ideálním prvkem do obývacího pokoje každého motorového šílence. Určitě se tak podívejte na Facebook tom havlasek art a podpořte tohoto talentovaného výtvarníka.

 

 

2. místo

Jak již jistě víte, pro tuto sezonu se nám podařilo domluvit na spolupráci s Autoklubem ČR, který mimo jiné věnoval cenu za druhé místo v celkovém pořadí šampionátu. Touto cenou je jeden z nejoblíbenějších volantů od firmy Thrustmaster, T300 RS. Volant v hodnotě 8 tisíc korun získá vicemistr letošního ročníku, společně s pohárem a dalšími náležitostmi. Pokud tedy vaše závodní náčiní již dosluhuje, máte o motivaci postaráno. Navíc, každý kdo se registruje do šampionátu a zaptatí členský poplatek 100,- Kč, se stane členem spolku Virtual Racing pod hlavičkou Autoklubu a může tak čerpat z řady členských výhod.

 

 

1. místo

Vrcholem hodnotných cen je samozřejmě odměna za první místo.
Na šampiona čeká opravdu jedinečná cena, kterou věnoval e-shop ALL4SIM společně s australskou společností Trak Racer.
Vítěz obdrží skutečně těžkou váhu mezi cenami a to ne jen svou hmotností, ale také hodnotou. Herní playseat Trak Racer TR8, který v e-shopu ALL4SIM můžete zakoupit za 23 tisíc včetně dopravy.
Chcete-li získat tuto exkluzivní cenu, budete muset prokázat rychlost a stabilní výkony, protože adeptů bude jistě celá řada. Kdo by si také nechal ujít možnost soutěžit o tak zajímavé ceny.

 

 

 

Mimo tyto zmíněné ceny připravujeme ještě řadu dalších překvapení, tak zůstaňte na příjmu!

Nezapomeňte se také registrovat do šampionátu a připravte se na kvalifikační večery, které začínají už 2. Října.

Registrace ZDE