Kvalifikace pro šampionát Iconic&Famous proběhne formou 3 kvalifikačních večerů, během kterých budou jezdci moci zajet neomezené množství kol. Každé kolo se počítá, a nejlepší čas každého účastníka poslouží k rozřazení jezdců do příslušných výkonnostních lobby. Kvalifikace je zde hlavně proto, aby se všichni závodníci na trati potkali se sobě rovnými a bylo tak zajištěno konkurenční a kvalitní závodění.

 

Tyto kvalifikační včery se odehrají, stejně jako loni, na Belgickém okruhu Spa Francorchamps s vozem Toyota TS040, z kategorie LMP1. Nejlepší čas loňské kvalifikace zaznamenal David Arendáš a.k.a. Gabon126  s časem 1:55.608. Uvidíme, zda tento čas dokáže někdo překonat.

 

Konkrétní podmínky na trati budou při všech kvalifikačních večerech stejné a jsou uvedeny u příslušných událostí v sekci Závody>Kalendář. Do kvalifikací je nutné se přihlásit ve zmíněné události a v případě potřeby budou otevřeny další lobby. Všechny kvalifikace navíc odstartují řadu přímých přenosů s komentářem Jiřího Kujala z ThatOneStream.

 

Všechny časy budou průběžně zaznamenávány, ale z důvodu případných výpadků doporučujeme si nejlepší čas vyfotit pomocí tlačítka “Share” nebo počkat do konce kvalifikační session tak, aby se vaše časy objevily v konečném pořadí. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí budeme situaci řešit individuálně.

 

Pokud se po kvalifikaci nedostanete do první lobby, nemusíte zoufat, šampionát je dlouhý, a díky našemu systému bodování máte vždy možnost propracovat se až do boje o hodnotné ceny. Nyní máte všechny potřebné informace, tak hurá na trať.

HARMONOGRAM:
2.10/3.10/9.10

19:45 – Otevření lobby a rozeslání pozvánek

20:00 – Začátek kvalifikačních jízd

21:00 – Konec Kvalifikačních jízd

+ Bonusový “for fun” závod na 3 kola

Těšíme se na vás!