Čistokrevný německý souboj dvou německých automobilek na jedné z nejlegendárnějších závodních tratí světa. I takto by se dal popsat závod Mercedes vs. BMW. Čeká nás přes 150 km zeleného pekla, tak si pojďme říct, jak to celé proběhne.

Pojedeme s vozy kategorie Group A, a to konkrétně s Mercedesem-Benz 190E a BMW E30 M3, další vozy jsou zakázány. Volba vozu je čistě na vás, nebude zde žádný limit počtu vozů jedné nebo druhé značky.

Pravidla budou stejná jako při ostatních závodech Iconic&Famous, základ je tedy fair-play. Konkrétní znění pravidel najdete ZDE

Registrace proběhne pod příslušným příspěvkem na Facebookové stránce Iconic&Famous, kde stačí do komentářu napsat vaše PSN a volbu vozu. Kapacita je omezena na 16 jezdců a v případě většího zájmu půjde o to, kdo dřív přijde, ten dřív jede.

Harmonogram:

19:00 – Trénink – 60 minut

20:00 – Kvalifikace – 25 minut

20:30 – Závod – 6 kol

Nastavení Lobby: